1. ročník Memoriálu Vladislava Žitného - pohárová soutěž MH v PÚ (15. ročník)

Srdečně všechny zveme občany, naše i přespolní, ke shlédnutí soutěžního zápolení mladých hasičů v požárním útoku, které se uskuteční v sobotu 16. června 2018 od 9:00 hodin ráno v hasičském areálu Střelnice.

Letošní ročník je významný z hlediska vzdání úcty našemu zasloužilému bratrovi Vladislavu Žitnému, který se zasloužil o výchovu několika generací hasičů, a který nás v loňském roce navždy opustil. Hold mu vzdáme pojmenováním naší dětské soutěže po něm.

Pro zájemce z řad soutěžních družstev jsou zde propozice. Jedná o standardní požární útok dle směrnic Plamen.

Areál Střelnice se nachází necelých 800 metrů od světelné křižovatky v Želechovicích nad Dřevnicí směrem na Želechovické Paseky a Provodov. Podrobnější mapka zde.

Srdečně všechny zveme

Sbor dobrovolných hasičů Želechovice nad Dřevnicí