6. ročník Memoriálu Vladislava Žitného (celkově 20. ročník dětské soutěže)

Srdečně všechny zveme občany, naše i přespolní, ke shlédnutí soutěžního zápolení mladých hasičů v požárním útoku, které se uskuteční v sobotu 10. června 2023 od 9:00 hodin ráno v hasičském areálu Střelnice.

Soutěž dostala svůj název v roce 2018 jako vzdání úcty našemu zasloužilému bratrovi Vladislavu Žitnému, který se zasloužil o výchovu několika generací hasičů, a který nás na konci roku 2017 navždy opustil. Hold mu tak vzdáme alespoň pojmenováním naší dětské soutěže po něm.

Pro zájemce z řad soutěžních družstev jsou zde PROPOZICE. Jedná o standardní požární útok dle směrnic Plamen. Sportovní hadice nejsou povoleny.

Areál Střelnice se nachází necelých 800 metrů od světelné křižovatky v Želechovicích nad Dřevnicí směrem na Želechovické Paseky a Provodov. Podrobnější mapka zde.

Srdečně všechny zveme

Sbor dobrovolných hasičů Želechovice nad Dřevnicí