soutěže 2018
4. února
okrsková uzlovací soutěž mladých hasičů. Tento víkend byl pro naše mladé hasiče, po zimním odpočinku, náročnější. Hned v neděli 4. února jsme se vydali na další soutěž v uzlování, tentokrát do nedalekých Jaroslavic. Zde již byly pouze děti z okolních sborů a tak byl průběh o dost rychlejší než den předešlý. Náš sbor měl 2 zástupce v kategorii mladší a 2 v kategorii starších. Každý ze soutěžících měl celkem 4 pokusy.

     Konečné umístění našich členů v kategorii starších bylo: Jakub Malaník - 7. místo, Marek Čuřík - 5 místo. V kategorii mladších žáků: Adéla Polepilová - 2. místo, Adéla Zichová - 1. místo. Celkově se náš sbor umístil na 2. místě z celkem 5 zúčastněných sborů. (foto)

autor: Iva Hrazdirová3. února
uzlovací soutěž mladých hasičů. První únorovou sobotu jsme se s mladými hasiči vydali na uzlovací soutěž do Pohořelic. Již po příjezdu jsme zjistili, že dnešní den bude dlouhý a jen tak domů nepojedeme. Na soutěž bylo celkem přihlášeno 14 družstev mladších žáků, 18. družstev starších žáků, 107 soutěžících v kategorii jednotlivci - mladší žáci, 80 soutěžících v kategorii jednotlivci - starší žáci a 19 dorostenců.

     Z našeho sboru byli zapsáni pouze 4 mladí hasiči a pro polovinu z nich to byla vůbec první soutěž tohoto druhu. I když bylo celkové umístění téměř na spodu tabulky, všichni jsme si společný den užili, vyzkoušeli něco nového a taky načerpali nové a cenné zkušenosti, které zajisté užijeme v průběhu další sezóny. (foto)

autor: Iva Hrazdirová