soutěže 2019

24. března
okresní kolo uzlovací soutěže na Březůvkách. Na tuto soutěž postupovali pouze 4 nejlepší (z každé kategorie - mladší/starší) z každého sboru, který prošel okrskovým kolem. Náš sbor jela reprezentovat Adéla Zichová, Adéla Polepilová a Vašek Tarabus.

Již od samotného rána nám štěstí příliš nepřálo, ale nevzdávali jsme se a naplněni nadějí vyrazili dobrým výsledkům naproti. Bohužel nám štěstí tento den opravdu nepřálo a v hodně silné konkurenci, kdy se ze všech sborů předvedli opravdu ti nejlepší z nejlepších, se nám příliš nedařilo.

Nejlepším časem dne bylo necelých 11s, kterému jsme opravdu nemohli konkurovat a to i přes to, že časy kolem 17s už u našich starších žáků nejsou nic nezvládnutelného.

Po cestě domů jsme se ještě společně zastavili na zmrzlinu a poté už pokračovali domů užít se hezkého počasí. (foto)

17. února
okrsková uzlovací soutěž mladých hasičů v Jaroslavicích. Třetí únorovou neděli jsme se se šesti našimi členy vydali na okrskovou uzlovací soutěž do Jaroslavic. Začátek byl stanoven již na 9. hodinu ranní, což většinu z nás jistě příliš nepotěšilo. Nicméně vše probíhalo nadmíru hladce a organizovaně. Pořadí bylo určeno dle příjezdu, což pro nás znamenalo start z pomyslného posledního místa. Všechny děti, které se soutěže účastnily, se již řadily do kategorie starších, což byla oproti loňskému roku trošku změna a časy, které nám v kategorii mladších stačily k obsazení předních příček, se letos neukázaly zas až tak dobré.

Každý ze soutěžících měl celkem 4 pokusy a na nás čekala tato umístění: Marek Čuřík 5. místo, Vašek Tarabus 7. místo, Adéla Zichová 8. místo, Adéla Polepilová 10. místo, Hana Balajková 14. místo a Honza Stejskal 15. místo z celkem 16 soutěžících v kategorii starších. (foto)