soutěže 2019

17. února
okrsková uzlovací soutěž mladých hasičů v Jaroslavicích. Třetí únorovou neděli jsme se se šesti našimi členy vydali na okrskovou uzlovací soutěž do Jaroslavic. Začátek byl stanoven již na 9. hodinu ranní, což většinu z nás jistě příliš nepotěšilo. Nicméně vše probíhalo nadmíru hladce a organizovaně. Pořadí bylo určeno dle příjezdu, což pro nás znamenalo start z pomyslného posledního místa. Všechny děti, které se soutěže účastnily, se již řadily do kategorie starších, což byla oproti loňskému roku trošku změna a časy, které nám v kategorii mladších stačily k obsazení předních příček, se letos neukázaly zas až tak dobré.

Každý ze soutěžících měl celkem 4 pokusy a na nás čekala tato umístění: Marek Čuřík 5. místo, Vašek Tarabus 7. místo, Adéla Zichová 8. místo, Adéla Polepilová 10. místo, Hana Balajková 14. místo a Honza Stejskal 15. místo z celkem 16 soutěžících v kategorii starších. (foto)