zásahy 2015

přehled výjezdů za rok 2015 vydaný HZS Zlínského kraje

neděle 8. listopadu
Želechovice nad Dřevnicí. V podvečerních hodinách byla v obci dálkově spuštěna siréna svolávající místní hasiče do zbrojnice. Po ověření pravosti sirény a zjištění relevantních informací o mimořádné události jsme vyjeli na místo. Měla zahořet dodávka umístěná v jedné z dílen nacházející se v areálu bývalého JZD. Po příjezdu na místo nám bylo velitelem zásahu sděleno, že zaměstnanci vlastními silami oheň uhasili ručními hasícími přístroji ještě před jejich příjezdem a oni jen dohašují skrytá ložiska atd. Po tomto vysvětlení jsme byli odesláni zpět na základnu, neboť jsme na místě již nebyli potřeba. Oficiální zpráva HZS Zlínského kraje zde.

Tohoto výjezdu se zúčastnilo 7 našich členů: Patrik Coufalík, Petr Dolanský, Michal Gahura, Tomáš Gahura, Petr Hrazdira, Zdeněk Kűhr, Michal Směšný. A také 1 člen SDH Želechovice - Paseky: Lukáš Kruťa.