zásahy 2019

sobota 23. března
Zlín - Lužkovice. Přesně na den po dvou měsících nás zastihl další výjezd a to do katastru Lužkovice, kde začala při pálení klestí hořet tráva mezi lesy. Po rychlém příjezdu na místo se v prostoru nacházeli již profíci ze Zlína místní jednotka. Pomohli jsme postupně natáhnout dva útočné proudy a postupně ze dvou stran postupovali proti ohni. Během asi půl hodiny práce na byl oheň naštěstí zlikvidován.

Tohoto výjezdu se zúčastnilo 7 našich členů: Patrik Coufalík, Daniel Hamšík, Petr Hrazdira, Zdeněk Kűhr, Josef Ševčík, Michal Špendlík, Ladislav Zicha. A také 1 člen SDH Želechovice - Paseky: Lukáš Kruťa

středa 23. ledna
Želechovice nad Dřevnicí. První letošní výjezd na sebe nenechal dlouho čekat. Čtvrtou lednovou středu se kolem desáté dopolední rozezněla siréna a my jsme vyjeli k nahlášenému požáru komína v rodinném domě na Želechovickách Pasekách. Po příjezdu na místo jsme se domluvili s velitelem zásahu na dalším postupu. Asi po hodině jsme se pak vrátili na základnu. Tímto apelujeme na všechny občany, aby si udržovali spalinové cesty v bezvadném stavu. Je to jen pro Vaše vlastní dobro.

Tohoto výjezdu se zúčastnilo 5 našich členů: Patrik Coufalík, Daniel Hamšík, Michal Směšný, Michal Špendlík, Roman Špendlík.