zásahy 2020

čtvrtek 9. ledna
Želechovice nad Dřevnicí. Šampaňské ještě není pomalu dopito, rachejtle nám stále zní v uších a už nás ze čtvrtečního podvečera probrala sms o výjezdu v naší obci, kde údajně měla hořet dílna u rodinného domu. Po rychlém výjezdu jsme jeli na místo nahlášení, ale nikde nic. Jeli jsme tedy dál po ulici a mezitím kontaktovali operační, když tu se v dálce zableskly majáky a my dojeli až skoro ke škole. Ihned jsme šli za velitelem zásahu od zlínských profíků pro info a nahlásit se. Na místě chytl kompostér, takže se nejednalo o žádnou velkou akci. Po chvilce setrvání na místě jsme byli posláni zpět na základnu.

Tohoto výjezdu se zúčastnilo 8 našich členů: Petr Dolanský, Michal Gahura, Daniel Hamšík, Otakar Ronza, Michal Směšný, Michal Špendlík, Roman Špendlík, Ladislav Zicha. A také 2 členové SDH Želechovice - Paseky: Adam Kruťa, Lukáš Kruťa.